21 Ekim 2012 Pazar

Facebook Arkadaş Sayısını Artırma

Facebook Arkadaş Sayısını Artırma

sunuz

Bugünlerde en çok para kazandıran sektör haline gelen facebook’da günde yüzbinlerce profil açılıyor oluşturuyor. Gerçeğini sahtesinden ayırt etmek zorlaşıyor. Bu sektörün ekmeğini yiyen insanlar çoğunlukta. Bu yüzden sektörde profil alım satımı, sayfa alım satımı oldukça yüksek. Genelde profili alan arkadaşlar sayfasına üye davet etmekte, abone toplamakta felan kullanıyor. Bu yüzden Arkadaş sayısı çok önemli.
Öncelikle bugün arkadaş sayımızı hiç Arkadaş Olarak ekle butonunu kullanmadan yapıcaz. Bu Nasıl mı olacak güzel ve basit olacak.
Şimdi ilk işimiz bir profil oluşturmak. Oluşturtukdan sonra profil resminizi bilgilerinizi doldurun. 5+ fotoğraf ekleyin. 1-2 durum güncellemesi 1-2 sayfa beğenisi yapın. Yaptıktan sonra sıra e-mail listesi bulmaya geliyor. Bu e-mail listesi bende mevcut yorum olarak isteyene atarım. Hazır bir şekilde yok bende e-mail listesi var ben bunu nasıl değerlendiririm diyosan o da basit.
İlk önce excel tablosu açıyosun. Hemen ilk satırına Name ikinci satırına E-Mail ID yazıyosun. E-Mail ID yazdığın yerine altına e-mail listesini yapıştırıyosun. Alt alta olacak şekilde. Daha sonra farklı kaydet deyip csv uzantılı bir şekilde kaydediyoruz. Csv uzantısı olması çok önemli.
Daha sonra facebook’a gelip sol menüden Arkadaşları Bul’a tıklıyoruz.Buradan Diğer Araçlar seçeneğine tıklıyoruz. Kişiler Dosyası Yükle dedikten sonra Dosya Seç kısmına gelip Csv uzantılı dosyamızı ekliyoruz. Max 1000 e-mail olsunda hepsini bir anda sokmayın. Sonra o kendi yükleniyor. Otomatik olarak herkesin facebook profili çıkıyor. Tümünü ekle diyorsun. Oluyor bitiyor.
Benim şuan 1.günüm 150 kişiye ulaştım. Acele etmeyin ilk gün 2 tane 2000 mail, sonra hergün 1000 mail olacak şekilde dosyanızı yükleyin. 1 hafta sonunda 1000-2000 kişiye ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Kaynak : Koturuya.com