27 Kasım 2012 Salı

Ilköğretim Lise Ingilizce Konulari Soru Çözümleri

Alköğretim ortabir 6.sınıf sbs ingilizce ortaiki 7.sınıf sbs ingilizce ortason 8.sınıf sbs ingilizce ve lise 1 9.sınıf lise 2 10.sınıf lise 3 11.sınıf lise 4 12.sınıf ingilizce dersleri konu anlatımları soru çözümleri ni ayrıca yeni sisteme göre 2010 yds(yabancı dil sınavı) ve kpds gibi çeşitli yabancı dil ile alakalı sınavlara hazırlayan siz vatandaşlarımıza bedava online ingilizce öğrenmek amacıyla açtığımız kategorimize hoş geldiniz. Aşağıdaki ekol hoca ingilizce kategorimizde sıralama yoluyla çeşitli konu anlatımları ve alıştırmaları sıraladık. Ayrıca ilköğretim ingilizce kitabı spot on six spot on seven spot on eight gibi kitapları ndaki alıştırma boşluk doldurmaları da sizler için çözüyoruz inşallah çözmeye devam edeceğiz ve listemizde yine bunları da yayınlıyoruz. Listemize yeni vidyolar eklendikce güncellenecektir.
  Sitemizde videolarıyla emeği geçen Özkan Çelen hocamıza, Nihat hocamıza ve diğer hocalarımıza bir teşekkürü borç biliriz.

-##İNGİLİZCE KONULARI - SORULARI##-
Bu bölüm ilköğretim 6.sınıf tan 8.sınıfa lise 1 den lise 4e ve kpds yds gibi sınava girecek arkadaşlara ortak hitap edecek şekilde düzenlenmiştir.