18 Ekim 2012 Perşembe

Kurtlar Vadisi Pusu da Hikmet öldü mü ?

Kurtlar Vadisi Pusu da Hikmet öldü mü ?

Polat'ın yayınlanan son bölümdeki konuşmalarına bakacak olursak Hikmet'i zaten güneye falan yollamayı düşündüğünü söylüyordu. Hikmet'in de vadesi dolmuş olacak ki Hikmet'e böyle birşey söylemişti. Zaza Dayı bence dizide bir süre daha kalacak gibi. Fakat bilinmez senaristlerin ne yapacağı.

Kurtlar Vadisi Pusu yine nefesleri kesecek. Zaza Dayı'nın mı, Hikmet'in mi can verdiğini öğrenecek olan Polat'ı sürprizler bekliyor.
'Kurtlar Vadisi Pusu'da heyecan yine dorukta... Kartların tekrar dağıtıldığı dizide; merakla beklenen birçok soru bu akşam yanıt bulacak. Zaza Dayı ve kendini Ömer Baba'nın önüne siper eden Hikmet, hastanede can çekişirken Polat Alemdar kötü haberi öğrenecek. Ömer Baba'ya, 'Zaza mı, Hikmet mi?' diye soran Polat, aldığı ölüm haberinin etkisini üzerinden atamadan başka sürprizlerle karşılacak. 

YANIT BEKLEYEN SORULAR 
Bu akşam Kurtlar Vadisi Pusu'da birçok yeni soru ve sorunlar da yaşanacak: İhtiyarlar Başkanı'nın emri altına girmek isteyen KGT'ci gençleri bekleyen yeni görev ne olacak? Mete öldü mü? İhtiyarlar Başkanı görevi tek başına Mete Aymar'a verecek mi? Başkan, Polat hakkında ne kararı verecek? Polat Alemdar'a gelen sürpriz teklif, bu teklife yanıtı ve aynı teklifin gittiği isim... Tüm bu soruların cevapları saat 20.00'de atv ekranlarında yanıt bulacak.