5 Aralık 2012 Çarşamba

21 ARALIK 2012 Kıyamet Kopacak Herkes Mutlaka Okusun !

21 ARALIK 2012 KIYAMET KOPACAK HERKES OKUSUN

kuran-ı kerim'de şöyle bir ayet var :
 ay karardığı,güneş ve ay birleştiği zaman. insan o gün: "kaçış nereye?" der. hayır, sığınacak herhangi bir yer yok. o gün, 'sonunda varılıp karar kılınacak yer yalnızca rabbinin katıdır. (kıyamet suresi, 8-12) 

Güneşin ve dünyanın değişen hareketlerine göre:
BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ TÜM BİLİM ADAMLARI VE NASA BU TARİHTE BİRŞEYLERİN OLACAĞINI İDDİA EDİYORLAR.
Dünyanın en eski uygarlğı olan mayalarında (mayalardan onceki uygarlık izlerine delilleriyle kimse ulaşamadı) kullandıkları güneş takvimine ( binlerce yıl once buldukları gün ay yıl bizim şu an kullandığımızdan saniye bile hata yok)
göre maya takvimi en son 21 aralık 2012 yi gösteriyor.

O güne kadar bir çok felaketin :sel -deprem tsunami olayları görüleceğini,bazı canlı ırklarının azalacağını hatta yok olacağını,dünyadaki enerji kaynakaları ve su kaynaklarının azalacağını,dünyadaki kutupların o tarihe kadar yer deiştireceğini(kuzey-güney,güney-kuzey olacagını) olacağı iddia ediliyor.

geçen gazetede bir yazı okudum kutuplarda kayma başlamış ve merkezi ingiltereymiş,bilim adamları bunun felakete yol açacağını söylüyor gemi ve uçakların rotalarını kaybedeceğini uçak kazalarının artacağını,dünyadaki iklimin değişeceğini,tüm canlılar bundan değişik şekilde etkileneceğini iddia ediyorlar...

ŞÜPHESİZ KIYAMET GÜNÜNÜ ANCAK  ALLAH BİLİR.ama kıyamet kopmadan onceki olacak olaylar bilim adamlarının söyledikleriyle tıpa tıp uyuyor.KUR'AN DA ARI AYETİ VAR. ARILARIN NESLİ TÜKENİNCE KIYAMET YAKINDIR DENİLİYOR.
tüm dünyada bal arıları hızla yok oluyor.kimse bir sebep bulamıyor.arşimet tüm canlıların arı nesline bağımlı olduğunu arılar yok olursa tüm canlı neslininde yok olcağını bilimsel olarak açıklamıştır.

konu ile araştırma yapmak isteyenler google dan 21 aralık 2012 olarak yazarak konuyu geniş olarak okuyabilirler.